OG GroupContent (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Authored by
sv: Författad av

en: Calendar
sv: Kalender

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: File attachments
sv: Bifogade filer

en: Blogs
sv: Bloggar

en: Unpublished
sv: Ej publicerad
