OG GroupContent (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Weight
ta: எடை

en: edit
ta: மாற்று

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: File attachments
ta: கோப்பு இணைப்புகள்

en: Blogs
ta: வலைதளங்கள்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத
