OG GroupContent (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Authored by
tr: Yazan

en: Calendar
tr: Takvim

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: File attachments
tr: Dosya ekleri

en: Blogs
tr: Ağ Günlükleri

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Wikis
tr: Vikiler
