OG GroupContent (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Authored by
uk: Автор

en: Calendar
uk: Календар

en: Events
uk: Події

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Blogs
uk: Блоґи

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Wikis
uk: Вікі

en: events
uk: події
