OG GroupContent (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Events
vi: Sự kiện

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: File attachments
vi: Tập tin đính kèm

en: Blogs
vi: Blog

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
