OG GroupContent (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
