OG GroupContent (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: File attachments
fi: Liitetiedostot

en: Blogs
fi: Blogit

en: Unpublished
fi: Julkaisematon
