OG GroupContent (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Events
he: אירועים

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Blogs
he: בלוגים

en: Unpublished
he: לא מפורסם
