OG GroupContent (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Authored by
hu: Szerző

en: Calendar
hu: Naptár

en: Events
hu: Események

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: File attachments
hu: Csatolmányok

en: Blogs
hu: Blogok

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Wikis
hu: Wikik

en: events
hu: események
