OG GroupContent (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Authored by
ne: लेखक

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Blogs
ne: ब्लगहरू
