OG GroupContent (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Calendar
nl: Kalender

en: Events
nl: Evenementen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: events
nl: evenementen
