OG GroupContent (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Events
oc: Eveniments

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: File attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Unpublished
oc: Pas publicat
