OG GroupContent (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Authored by
pt: Criado por

en: Calendar
pt: Calendário

en: Events
pt: Eventos

en: Save Changes
pt: Guardar alterações

en: File attachments
pt: Ficheiros anexos

en: Blogs
pt: Blogues

en: Unpublished
pt: Não publicado
