OG GroupContent (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: File attachments
te: ఫైలు జొడింపులు

en: Blogs
te: బ్లాగులు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
