OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: view
az: görünüş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Summary
az: Xülasə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Anonymous
az: Anonim

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Debugging
az: Sazlama
