OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: view
bn: প্রদর্শন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
