OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: view
cs: zobrazit

en: - None -
cs: - Nic -

en: Summary
cs: Souhrn

en: Email
cs: E-mail

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Configuration
cs: Nastavení

en: access denied
cs: přístup odepřen

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Server settings
cs: Nastavení serveru

en: 1 new | @count new
cs[0]: 1 nový
cs[1]: @count nové
cs[2]: @count nových

en: Undo
cs: Zpět

en: Emails
cs: Emaily

en: Domain name
cs: Název domény

en: Debugging
cs: Ladění

en: Digest
cs: Výtah

en: User signature
cs: Podpis uživatele
