OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Administer the suite of Organic groups modules.
da: Administrér samlingen af Organic groups-moduler.

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: view
da: vis

en: - None -
da: - Ingen -

en: Summary
da: Resumé

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Configuration
da: Indstillinger

en: access denied
da: adgang nægtet

en: Anonymous
da: Anonym

en: Server settings
da: Serverindstillinger

en: 1 new | @count new
da[0]: 1 ny
da[1]: @count nye

en: Undo
da: Fortryd

en: Message validation string
da: Streng til godkendelse af meddelelse

en: Group settings
da: Gruppeindstillinger

en: Leave this group
da: Forlad denne gruppe

en: Group subscriptions
da: Gruppeabonnementer

en: Emails
da: E-mails

en: Digest
da: Sammendrag

en: 1 message | @count messages
da[0]: 1 besked
da[1]: @count beskeder

en: User signature
da: Brugersignatur
