OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Content types
et: Sisutüübid

en: view
et: näita

en: - None -
et: - Puudub -

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Email
et: E-kiri

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Not found
et: Ei leitud

en: Configuration
et: Seadistus

en: access denied
et: ligipääs keelatud

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Server settings
et: Serveri seadistus

en: 1 new | @count new
et[0]: 1 uus
et[1]: @count uut

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Message validation string
et: Sõnumi valideerimisstring

en: Group settings
et: Grupi seaded

en: Leave this group
et: Lahku sellest grupist

en: Group subscriptions
et: Gruppide tellimused

en: Emails
et: E-kirjad

en: Debugging
et: Silumine

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: No email
et: Mitte ühtegi e-kirja

en: Digest
et: Kokkuvõte

en: Digest email
et: Kokkuvõtte e-kiri

en: User signature
et: Kasutaja allkiri

en: Leave the @name group
et: Lahku grupist @name

en: E-mail address for this group
et: Selle grupi aadress
