OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Administer the suite of Organic groups modules.
fi: Ylläpidä OG moduuleja.

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: view
fi: näkymä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Configuration
fi: Asetukset

en: access denied
fi: pääsy kielletty

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Server settings
fi: Palvelimen asetukset

en: 1 new | @count new
fi[0]: 1 uusi
fi[1]: @count uutta

en: Undo
fi: Kumoa

en: Group settings
fi: Ryhmän asetukset

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Email Settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: User signature
fi: Käyttäjän allekirjoitus
