OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Administer the suite of Organic groups modules.
fr: Administrer la série des modules d'Organics groups

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Content types
fr: Types de contenu

en: view
fr: voir

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Summary
fr: Résumé

en: Default content type
fr: Type de contenu par défaut

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Not found
fr: Non trouvé

en: access denied
fr: accès refusé

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Server settings
fr: Paramètres du serveur

en: 1 new | @count new
fr[0]: 1 nouveau
fr[1]: @count nouveaux

en: Undo
fr: Annuler

en: Message validation string
fr: Chaîne de caractères de validation de message

en: Group settings
fr: Paramètres du groupe

en: Leave this group
fr: Quitter ce groupe

en: Group subscriptions
fr: Inscriptions au groupe

en: Emails
fr: Courriels

en: Domain name
fr: Nom de domaine

en: Debugging
fr: Débogage

en: Email Settings
fr: Paramètres des courriels

en: Digest
fr: Récapitulatif

en: User signature
fr: Signature de l'utilisateur
