OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: view
gl: vista

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Summary
gl: Resumo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Not found
gl: Non atopada

en: Configuration
gl: Configuración

en: access denied
gl: acceso denegado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Server settings
gl: Configuración do servidor

en: 1 new | @count new
gl[0]: 1 novo
gl[1]: %count novos

en: Undo
gl: Desfacer

en: Leave this group
gl: Abandonar este grupo

en: Group subscriptions
gl: Subscricións do grupo

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Debugging
gl: Depuración

en: Digest
gl: Resumo
