OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: view
hr: prikaz

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Summary
hr: Sažetak

en: Email
hr: E-pošta

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Configuration
hr: Postavke

en: access denied
hr: pristup odbijen

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Server settings
hr: Postavke poslužitelja

en: 1 new | @count new
hr[0]: 1 nova
hr[1]: @count nove
hr[2]: @count novih

en: Undo
hr: Poništi

en: Digest
hr: Sažetak

en: User signature
hr: Potpis korisnika
