OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: view
km: មើល​

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: access denied
km: បាន​បដិសេធ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Server settings
km: ការកំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: 1 new | @count new
km[0]: ថ្មី @count​

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Digest
km: របាយ​ការណ៍​សង្ខេប
