OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Server settings
kn: ಸರ್ವರ್ ಸೆಟ್ಟಿಂಗ್‌ಗಳು

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು

en: Domain name
kn: ಡೊಮೈನ್‌ ಹೆಸರು

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
