OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: view
lt: peržiūrėti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Summary
lt: Įžanga

en: Email
lt: El. paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Not found
lt: Nerasta

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: access denied
lt: prieiga uždrausta

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Leave this group
lt: Palikti šią grupę

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Digest
lt: Sisteminti

en: User signature
lt: Vartotojo parašas
