OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: view
mr: दाखवा

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Email
mr: ईमेल

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: 1 new | @count new
mr[0]: १ नवीन
mr[1]: @count नवीन
