OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: view
ne: दृश्य

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: access denied
ne: अनुमति छैन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Server settings
ne: सर्भर सेटिंग

en: 1 new | @count new
ne[0]: १ नयाँ
ne[1]: @count नयाँ

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस
