OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Summary
ps: لنډیز

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Undo
ps: ناکړ
