OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: view
ro: afișează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Summary
ro: Sumar

en: Email
ro: email

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Configuration
ro: Configurație

en: access denied
ro: acces interzis

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Server settings
ro: Configurare server

en: 1 new | @count new
ro[0]: 1 nou
ro[1]: @count noi
ro[2]: @count noi

en: Message validation string
ro: Șir de caractere pentru validarea mesajului

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: Debugging
ro: Depanare

en: Digest
ro: Rezumat
