OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: view
sl: pogled

en: Summary
sl: Povzetek

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: access denied
sl: dostop zavrnjen

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika

en: 1 new | @count new
sl[0]: 1 nov
sl[1]: @count nova
sl[2]: @count novi
sl[3]: @count novih

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Digest
sl: Povzetek
