OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: view
sq: shfaq

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: access denied
sq: ndalohet hyrja

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Server settings
sq: Parametrat e Serverit

en: 1 new | @count new
sq[0]: 1 e ri
sq[1]: @count të reja

en: Undo
sq: Anullo
