OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Administer the suite of Organic groups modules.
sv: Administrera modulgrupperna Organic groups.

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: view
sv: visa

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Email
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: access denied
sv: åtkomst nekad

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Server settings
sv: Inställningar för servern

en: 1 new | @count new
sv[0]: 1 nytt
sv[1]: @count nya

en: Undo
sv: Ångra

en: Group settings
sv: Inställningar för grupp

en: Leave this group
sv: Lämna den här gruppen

en: Group subscriptions
sv: Grupprenumerationer

en: Emails
sv: E-post

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Digest
sv: Sammandrag

en: 1 message | @count messages
sv[0]: 1 meddelande
sv[1]: @count meddelanden
