OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: view
ta: நோக்குக

en: access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி

en: 1 new | @count new
ta[0]: ஒரு புதியது
ta[1]: புதியது

en: Undo
ta: அ-செய்
