OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: view
te: వీక్షించు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Summary
te: సారాశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: access denied
te: అనుమతి నిరాకరణ

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Server settings
te: సర్వరు అమరికలు

en: 1 new | @count new
te[0]: 1 కొత్తది
te[1]: @count కొత్తవి
