OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Email
th: อีเมล

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: access denied
th: ปฏิเสธการเข้าใช้

en: Server settings
th: การตั้งค่าเซิร์ฟเวอร์

en: 1 new | @count new
th[0]: ใหม่ 1
th[1]: @count ใหม่

en: Undo
th: เลิกทำ

en: Emails
th: อีเมล
