OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Administer the suite of Organic groups modules.
tr: Organik gruplar eklentiler kümesini yönetin.

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: view
tr: görüntüle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Summary
tr: Özet

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: access denied
tr: erişim engellendi

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Server settings
tr: Sunucu ayarları

en: 1 new | @count new
tr[0]: 1 yeni
tr[1]: @count yeni

en: Undo
tr: Geri al

en: Emails
tr: E-postalar

en: Debugging
tr: Hata ayıklama

en: Email Settings
tr: E-posta Ayarları

en: Digest
tr: Özet

en: 1 message | @count messages
tr[0]: 1 ileti
    @count ileti

en: User signature
tr: Kullanıcı imzası
