OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Administer the suite of Organic groups modules.
vi: Quản lí các mô-đun OG.

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: view
vi: xem

en: - None -
vi: - Không -

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: access denied
vi: truy cập bị từ chối

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Server settings
vi: Thiết lập máy chủ

en: 1 new | @count new
vi[0]: @count mới

en: Undo
vi: Khôi phục

en: Leave this group
vi: Rời nhóm này

en: Group subscriptions
vi: Đăng kí vào nhóm

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi

en: Email Settings
vi: Thiết lập thư

en: Digest
vi: Tóm tắt
