OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Administer the suite of Organic groups modules.
af: Administreer die suite van modules vir Organiese groepe.

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: view
af: bekyk

en: - None -
af: - Geen -

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: access denied
af: toegang geweier

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Server settings
af: Bediener-instellings

en: 1 new | @count new
af[0]: 1 nuut
af[1]: @count nuut

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: User signature
af: Gebruikershandtekening
