OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: view
ar: عرض

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Summary
ar: الملخص

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Not found
ar: غير موجود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Server settings
ar: إعدادات الخادم

en: 1 new | @count new
ar[0]: واحد جديد
ar[1]: لا جديد
ar[2]: اثنان جديدان
ar[3]: @count جدد
ar[4]: @count جديدا
ar[5]: @count جديد

en: Undo
ar: تراجع

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء

en: Digest
ar: موجز
