OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: view
ast: vista

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Summary
ast: Resume

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Configuration
ast: Configuración

en: access denied
ast: accesu torgáu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Server settings
ast: Preferencies del sirvidor

en: 1 new | @count new
ast[0]: 1 nuevu
ast[1]: @count nuevos

en: Undo
ast: Desfacer
