OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: view
bg: преглед

en: - None -
bg: - Не -

en: Summary
bg: Обзор

en: Email
bg: Е-поща

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: access denied
bg: Отказан достъп

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Server settings
bg: Настройки на сървър

en: 1 new | @count new
bg[0]: 1 ново
bg[1]: @count нови

en: Undo
bg: Отмени

en: 1 message | @count messages
bg[0]: 1 съобщение
bg[1]: @count съобщения
