OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Administer the suite of Organic groups modules.
bo: ཚོ་ཆུང་གི་དཔེ་དུམ་སྒྲིག་ལྷུ་དོ་དམ།

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Server settings
bo: ཞབས་ཞུ་བའི་སྒྲིག་འགོད

en: 1 new | @count new
bo[0]: གསར་བ་@count

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: Digest
bo: Digest གསང་ཡིག

en: User signature
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ས་ཡིག
