OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Server settings
bs: Podešavanja servera

en: Undo
bs: Povrati
