OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: view
dz: སྟོན།

en: access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: 1 new | @count new
dz[0]: གསརཔ་ ༡།
dz[1]: %count གསརཔ།

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་
