OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: view
el: προβολή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Summary
el: Περίληψη

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: access denied
el: δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Server settings
el: Ρυθμίσεις διακομιστή

en: 1 new | @count new
el[0]: 1 νέο
el[1]: @count νέα

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: Digest
el: Σύνοψη
