OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Content types
eu: Eduki motak

en: view
eu: ikusi

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Summary
eu: Laburpena

en: Email
eu: Eposta

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: access denied
eu: Sarbidea ukatuta

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Server settings
eu: Zerbitzailearen ezarpenak

en: 1 new | @count new
eu[0]: berri 1
eu[1]: @count berri

en: Undo
eu: Desegin

en: Group settings
eu: Talde ezarpenak

en: Digest
eu: Laburpena

en: User signature
eu: Erabiltzailearen sinadura
