OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Administer the suite of Organic groups modules.
fa: مدیریت قسمت ماژول گروه‌ها.

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: view
fa: مشاهده

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Summary
fa: خلاصه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Server settings
fa: تنظیمات سرور

en: 1 new | @count new
fa[0]: 1 جدید
fa[1]: @count جدید

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: Email Settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: User signature
fa: امضای کاربر
