OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: view
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: access denied
gu: પરવાનગી નકારાઈ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Server settings
gu: સર્વર ની ગોઠણીઓ

en: Emails
gu: ઇમેઇલો
