OG Mailinglist (7.x-1.1-alpha2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Administer the suite of Organic groups modules.
hi: जैविक समूह मॉड्यूल के सुइट प्रशासन।

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: view
hi: देखें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Summary
hi: सारांश

en: Email
hi: ईमेल

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Configuration
hi: विन्यास

en: access denied
hi: ऐक्सेस डिनाइड

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Server settings
hi: सर्वर सेटिंग

en: 1 new | @count new
hi[0]: १ नया
hi[1]: @count नया

en: Undo
hi: पूर्ववत करें

en: Group Email
hi: समूह ई-पत्र

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
